Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Як Вам новий сайт?

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Після проведення технічних робіт на сайті можуть виникати деякі проблеми.

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.

Новини

У розділі файловий архів - додано нові исти для опрацювання педагогічними працівниками, просимо звернути увагу!!!

Узвязку із продовженням на всій території України карантину, в КВНЗ ВАНО "Вінницька академія неперервної освіти" внесено зміни до організації освітнього процесу із використанням дистанційних технологій навчання. на сайті КВНЗ у розділі "Дистанційне навчання"представлено усю необхідну інформацію щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах карантину.
Просимо активноолучитися до дистанційного навчання та отримувати сертифікати про підвищення кваліфікації.

Щиро віітаємо шановну Світлану Павлівну з Днем Народження! Миру! Щастя! Радості! Любові до Життя! Професійного зростання і бажання ТВОРИТИ! ЖИТИ! ЛЮБИТИ! Дякуємо за Професіоналізм та Любов до дітей! Весни ВАМ в ЖИТТІ! В ДУШІ! і в СЕРЦІ!

Шановні вчителі у розділі - файловий архів, розміщено документ - сервіси для дистанційного навчання!!!
Ознайомтеся можливо стануть Вам у пригоді.

6 квітня о 07:55 | Грубський С. Д. | 1 коментар

Шановний Павло Іванович! Прийміть самі щирі і по-весняному теплі вітання з Днем Народження! Весь колектив Вашої школи зичить ВАМ ДОБРА, МИРУ, ЗЛАГОДИ, ЛЮБОВІ, БЛАГОПОЛУЧЧЯ в ВАШІЙ РОДИНІ, ТЕПЛА і ПІДТРИМКИ РІДНИХ, ТВОРЧОСТІ, ПРОФЕСІЙНОГО РОСТУ НА МОГІЇ ТА БЛАГІЇ ЛІТА! Дякуємо ВАМ за ПРАЦЮ!

Шановні вчителі будь ласка опрацюйте лист та донесіть інформацію до відома учнів!!!
не забудьте внести пункт опрацювання листа до Ваших індивідуальних планів! Дякую

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.